Fiat Günay Otomotiv

FIAT

Detaylar...
Fiat Günay AVIS

AVIS

Detaylar...
 Günay Şirketler Grubu

GÜNAY OTOMOTİV

Detaylar...
Fiat Günay Filo Rent A Car

FILO RENT A CAR

Detaylar...

Günay Otomotiv

Günay Otomotiv logo

Hatay’da otomobillerin sergilendiği, müşterilerin plaza ortamında alışveriş yapabildiği ilk MAĞAZA KONSEPTİ... Otomobillerin sergilendiği ve müşterinin plaza ortamında alışveriş yapabildiği MAĞAZA konseptini Hatay’da ilk olarak Günay Otomotiv gerçekleştirdi. Yani otomotivde satış – servis – yedek parça hizmetlerini tek çatı altında toplayan ilk PLAZA Günay Otomotiv’le Hatay’a geldi.

Hatay’da Takasla araç satışının ilk olarak gerçekleştirilmesi... Günay Grup Hatay’da, takasla araç satışını gerçekleştiren ilk otomotiv firmasını bünyesinde barındırmanın gururunu taşıyor.

Bankalardan tüketici finansman kredileriyle müşterilere araç satışının yapılması... Hatay’ da bankalardan tüketici finansman kredilerini sağlayarak bankalarla tüketici arasında vadeli satışları 1988-1990 yıllarında (İ.D.Ç.kampanyaları) başlatan ilk firma Günay Otomotiv oldu. Garanti Bankası tüketici finansman kaynakları Hatay’da ilk defa kullandırılmış olup, bu alanda diğer bankaların bu yolu izlemesine örnek olundu. Bu anlamda günün cari piyasa faizlerinin çok altında ve resmi fiyatlarla tüketicilere araç sunarak araç alımlarının daha kolay olabileceğini müşteriye yaşatan ilk firma Günay Otomotiv oldu.

Grup bazında binek ve ticari otomotiv satış kampanyaları düzenleyen ilk firma... İskenderun Demir Çelik’e satılan yaklaşık 1500 adet civarında Fiat araç satışları bu ilklere örnektir.

İkinci el araçların bakım ve onarım işlemlerini yaparak müşteriye sunan ilk firma Günay Otomotiv oldu.

İlçelerde uydu showroom – uydu servis kurarak daha geniş müşteri kitlesine hizmet veren ilk firma Günay Otomotiv oldu.

Hatay ilinin İskenderun ilçesinde bulunan Günay Otomotiv, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Fiat Günay Otomotiv showroomumuza bekliyoruz.

İştiraklerimiz

Günay Otomotiv

FIAT Günay

FIAT

Otomobillerin sergilendiği ve müşterinin plaza ortamında alışveriş yapabildiği MAĞAZA konseptini Hatay’da ilk olarak Günay Otomotiv gerçekleştirdi.

Yani otomotivde satış – servis – yedek parça hizmetlerini tek çatı altında toplayan ilk PLAZA Günay Otomotiv’le Hatay’a geldi.

Detaylı Bilgi
AVIS Günay

AVIS

Eşsiz AVIS fırsatları ile yoculuğa başlayabilirsiniz.

Türk Hava Yolları yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %40 ,

TAV Passport Kart sahipleri , Avis’ten yapacakları araç kiralamalarında %45 indirim fırsatından faydalanıyor.

Detaylı Bilgi
Günay Filo

FILO

  • Her zaman araba bulabilirsiniz.
  • Araç kiralamak için uzun süre beklemenize gerek yok.
  • Hava alanında 24 saat ücretsiz otopark hizmeti.
  • Acil dönüş yapmak isterseniz ofislerimiz 7/24 açıktır.

Detaylı Bilgi

Bizden Haberler

  • Yenilenen web sitemiz hizmete girdi

    Web sitemizde Günay Şirketler Grubu olarak büyemizde yer alan tüm faaliyet alanalarımız ile ilgili gncel bilgi, haber ve duyurulara ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

  • Ücretsiz Bakım günleri...

    Kampanyamız için gereken detaylı bilgi paylaşımı kısa süre içinde yapılacaktır.

Duyurular